top of page

Аксесуари для бітумної черепиці

Аератор спеціальний

       Аератор «Спеціальний» необхідний для вентиляції підпокрівельного простору. Він витягує вологу та пар, які можуть призвести до руйнування мякої покрівлі, загниванню обрешітки та втрати теплоізоляційних властивостей утеплювача. Аератор встановлюється при нахилу скату до 65 грд., приблизно в 50 см. від лінії конька. Один аератор обслуговує приблизно 20-25 кв. м. підпокрівельного простору.

Підкладочний килим СХ-1,5

       Підкладочний килим під бітумну черепицю СХ-1,5 — бітумно-полімерний матеріал із армуючою основою з склохолсту (СХ), використовується для влаштування нижнього покрівельного шару. Поверхня покрита антиадгезійною поліетиленовою плівкою. В якості модифікатора бітума використовується атактичний поліпропилен (АПП). Ширина полотна 1,0 м., довжина - (15-20 м.пог).

       Холодна мастика Акваізол використовується для проклеювання нахльостів підкладочного килиму, герметизації торцевої частини та примикання до стіни.

Холодна мастика Акваізол

м. Вінниця
вул. Магістрацька

(ул. Першотравнева) 84

Плита ОСП — 3

       Орієнтованно — стружкова плита (ОСП) — представляє собою багатошаровий лист, що складається з дерев'яної стружки склеєної різноманітними смолами із добавлянням синтетичного воску та борної кислоти. Стружка в шарах плити має різну орієнтацію — в зовнішній повздовжню, в внутрішній поперечну.

Покрівельні оцинковані цвяхи

       Високоякісні оцинковані цвяхи  з насічкою, дозволяють надійно закріпити черепицю та мають надійний захист від корозії.

Снігозатримувач для бітумної черепиці

       Снігозатримувачі монтуються по карнізу покрівлі, запобігають різкому сходженню снігу.

(0432) 67-02-87
067-975-65-14, 067-417-88-17

bottom of page