top of page

Металочерепиця Laura premium

 

                Металочерепиця Laura premium — одна із не багатьох видів покрівлі, що досить швидко завоювала свій сегмент ринку і користується великим попитом серед забудовників. Завдяки розробленій новітній формі хвилі будинок покритий металочерепицею  Laura premium набуває сучасного вигляду та відрізняє його від більшості "стандартних" будівель покритих класичною металочерепицею.

                Даний вид покриття імітує натуральну черепицю, що придає йому особливого естетичного вигляду і візуально збагачує екстер'єр будинку. Для прокату металочерепиці Laura premium використовується високоякісна оцинкована і алюмооцинкована сталь з покриттям провідних світових виробників таких як: Arselor mittal, US steel Kosice, Modul.

металочерепиця laura premium вінниця, металлочерепица laura premium винница, металочерепиця лаура преміум вінниця, металлочерепица лаура премиум винница, металочерепиця laura premium купити вінниця, металлочерепица купить laura premium винница

-загальна ширина листа: 1140 мм;

-корисна ширина листа: 1030 мм;

-модуль хвилі: 350 мм;

-товщина метала: 0,45- 0,50 мм;

-мінімальна довжина листа: 600 мм;

-максимальна довжина листа: 6000 мм;

-мінімальний кут нахилу даху: 14° (1:4);

-вага: 4-4,5 кг/м²

-покриття: поліестер, матовий поліестер;

-вміст цинку (Zn): 100 г/м² - 275 г/м²

Структура листа виглядає наступним  чином:  

        

 

1 — полімерне покриття ( РЕ, РЕМАТ) ;

2 — грунтовка;

3 — антикорозійне покриття;

4 — цинк;

5 — стальний лист;

6 — захисне покриття.

м. Вінниця
вул. Магістрацька

(ул. Першотравнева) 84

       Поліестер (РЕ): найбільш популярне і недороге покриття, що володіє чудовими показниками стійкості до корозії, та ультрафіолетового випромінювання. Товщина покриття 25-30 мкм забезпечує довготривалий  захист виробу і його естетичний вигляд.
       Матовий поліестер (РЕМАТ): дане покриття має товщину 35 мкм, основою якого є поліефірна емаль з додаванням металевої стружки, завдяки якій покрівля не блистить не сонці. Імітує натуральну черепицю і надає покрівлі благородного вигляду. Завдяки нанесенню більш товстого шару даний вид покриття має кращу стійкість до механічних пошкоджень.

(0432) 67-02-87
067-975-65-14, 067-417-88-17

bottom of page